Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ZENCEFİL ÇAYI VE FAYDALARI,ZENCEFİL ÇAYI TARİFİ

Hamilelikte aldığınız kiloları vermek doğum sonrası epey zor olur. Bunun  için Size Angelina Jolie yöntemini sunalım

DOĞUM SONRASI KİLOLARDAN KURTULMAK İÇİN : Angelina Jolie doğum sonrasında son derece hızlı kilo vermesi ile  özellikle kilo problemi olan hanımlaraın merak konusu olmuştu. Ünlü yıldızın sırrı ortaya  çıkt. Sarımsaklı zencefil çayı.

İşte sarmısaklı çayın tarifi
Küçük bir taze zencefili soyun ve 2 fincan suyla kaynatın. 6 dakika kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarmısak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyin ve iyice karıştırın. Çayın soğumasını bekledikten sonra süzün ve soğuk için.

Bağırsakları çalıştırma özelliği olan çay, yağları yakmada da etkili. Sadece bu çayı içerek, emzirerek ve yoga yaparak üç hafta içinde 11 kilo verdiğini söyleyen güzel yıldız, çayın nasıl hazırlandığını da anlattı.
ZENCEFİL ÇAYI TARİFİ

Zencefil Çayı İçin Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler:
Zencefil, Gelincik, Ihlamur, Maydanoz, Nar suyu, Şeker
Hazırlanış Şekli:
* Üç tutam zencefil, birer tutam gelincik ve ıhlamur, yarım tutam maydanoz, bir fincan nar suyu arıtılmış suda on dakika kaynatılır. Elde edilen demleme şeker ile tat­landırılarak yemeklerden önce bir bardak içilir.
* İştahı açmakta, tükürük ifrazatını fazlalaştırmada ve hafızayı kuvvetlendirmede zencefil çayının etkin yararlan vardır.
* Zencefil çayı, her gün içilirse cinsel gücü tahrik et­mede ve meniyi artırmada da faydası görülür.
Eklenti Başlığı
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !