Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Embed

KÖTÜ YOL DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

Kötü Yol Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kötü Yol Dizisi,Kötüyol Dizi Ne Zaman,Kötü Yol Dizisi Oyuncuları,Kötü Yol Dizisi Kadrosu,Kötü Yol Dizisi Hangi Kanalda,Kötü Yol Orhan Kemal
Bir dönem Hanımın Çiftliği dizisi ile seyircileri ekran başına bağlayan yapımcılar, Yine bir Orhan Kemal Klasiği olan Kötü Yol romanını dizi olarak hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Kötü Yol Dizisi Ne Zaman,Kötü Yol Dizisi Hangi Kanalda
Kötü Yol Orhan Kemal romanından uyarlanmış bir dizi. Ağustos Ayında, Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşması bekleniyor..
Kötü Yol Dizisi Oyuncuları,Kötü Yol Dizisi Kadrosu
Dizinin Yönetmenliğini Nisan Akman yapıyor. OYuncuları ise ; Cansel Elçin (Kenan),İlker Aksum (Reşat),Şükran Ovalı (Nuran),Ezgi Mola (Leman),Ayşenil Şamlıoğlu (Güllü),Nergis Çorakçı (Ayşe),Nursel Köse (Bedia),Tuncer Salman (Fikret),Ferit Kaya (İhsan),Suphi Baba (Ali Erkazan),Nilüfer Açıkalın(Ayten),Gökçe Ayyıldız (Canan)
Kötü Yol Dizisi Konusu
1965 yılında Adanada başlayan öykümüz, Orhan Kemalın aynı adlı eserinden uyarlanmış. Çamaşır işi yaparak geçimini saplayan Ayşe kadının en büyük kızı olan Nuran, çevresinde her zaman övülen ve sanat ışığı saçan gen bir kızdır. Nuranın kötü kalpli abisi, yüklü bir başlık parası karşılığında, Nuranı Bedir Ağaya satar. Nuranın Tek umudu ise, Reşattır. Ama Reşat Nuranı aldatmaktadır.  Bunu öğrenen Nuran İstanbula kaçar ve artist olmaya karar verir. İstanbulda Adanalı Yönetmen Kenanla tanışır ve artist olma yolunda ilk adımı atar. Fakar Ne Reşat, ne de Abisi İhsan Nuranın peşini bırakmaz..
Kötü Yol Dizisi,Kötüyol Dizi Ne Zaman,Kötü Yol Dizisi Oyuncuları,Kötü Yol Dizisi Kadrosu,Kötü Yol Dizisi Hangi Kanalda,Kötü Yol Orhan Kemal
Eklenti Başlığı
Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !